Kurumsal

Şirketimiz hakkında kurumsal bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

1 Ocak 2007 tarihinde Yakup Ekşi Sigorta olarak kurulup, 1 Temmuz 2014 tarihinde ise Manavgat Sigorta olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Manavgat Sigorta, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizin ve sevdiklerinizin önce sağlığını, sonra evini, işyerini ve aracını garantiye alır. Sigorta sektöründeki profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla güvenilen ve çözüm üreten acente misyonunu üstlenen Manavgat Sigorta, Türk sigorta sektörünün lider şirketleri ile yetkili acente olarak 10.000’i aşkın sigortalıya hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Sektör standartlarının gelişmesine katkıda bulunmak, sigorta bilincini geliştirerek sigortalılığı yaygınlaştırmak, müşteri odaklı hizmet üreterek şirket değerini artırmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizde lider, ihtiyaç duyulan her noktada var olan, en çok tercih edilen, öncü, yenilikçi, bölge coğrafyasında faaliyet gösteren bir şirket olarak değer üretmektir.

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler geliştirdik ve sizler için benzersiz ürünler hazırladık.

Artık otomobilinizi, evinizi, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, en uygun teminatlara sahip olabileceksiniz

TEKLİF AL ››